Avond over jeugd in Haven
04 februari 2009 08:00
ALMERE - Organisatie Havenbreed houdt woensdagavond 4 februari een bijeenkomst in Corrosia met als onderwerp 'de Jeugd in Almere Haven'.
Dit keer is het onderwerp 'De Jeugd in Almere-Haven'. Hoe wordt er omgegaan met de jeugd, hun problemen en de problemen die zij mogelijk veroorzaken. Wat zijn de oorzaken en gevolgen? Voor deze avond zijn een aantal personen speciaal uitgenodigd: Reinier Gemerts, Jongerenwerker in Almere Haven, Annemieke Haks, coördinator van Jongerencentrum Trapnotov en Maud Moes, scholiere. Zij komt vertellen over het project Young People Award. Waarschijnlijk zal ook een Jeugdagent van Almere-Haven aanwezig zijn.
Vanaf 19.00 uur kunnen alle geïnteresseerden, ook jongeren, Corrosia binnenlopen. De bijeenkomst begint om 19.30 uur en duurt tot ongeveer 22.00 uur. Corrosia is te vinden aan Markt 15, de ingang is tegenover De Meergronden. Voor meer informatie: 036-5315335.
Gerelateerd
Ole Tobiasen langer bij Almere City FC
Plaatsen bladkorven uitgesteld
Steunactie hulpdiensten voor ziekenhuispersoneel
Nu ook handen wassen op de markt
Wethouder: 'De Roef wordt opnieuw markeerpunt voor Haven'
Verdachte winkeldief hoest met opzet naar personeel
Fietsroute Trekvogelpad richting Oostvaardersdijk weer open
Danny Lit zingt voor woonzorgcentrum De Kiekendief
‘De Roef is Almeers erfgoed’
Bellen naar huisarts en GGD om test heeft geen zin