Buurtpreventie Danswijk heeft vast onderkomen

15 oktober 2009 06:09

DANSWIJK - Het buurtpreventieteam van Danswijk houdt een oogje in het zeil in deze wijk. Inmiddels heeft het een vast onderkomen gekregen en is het voor vier dagen per week van 20.00 uur tot 21.30 uur te vinden in de wijkwinkel aan de Salsastraat 130.


"Voorheen mochten we in het Salsapand zitten, maar nu is het voor vast. En, ons team bestaat inmiddels al uit elf personen", vertelt Gerard Peelen, buurtcoördinator Danswijk. "Wij willen voorlopig zestien personen hebben in ons team." De wijk reageert erg positief op het buurtpreventieteam. "Wij zijn een begrip in de Danswijk." Ook heeft het team al diverse presentaties gegeven in andere wijken van Almere. "Zo hopen wij andere wijken ook warm te maken voor een preventieteam."
Meer informatie: buurtpreventie@danswijkalmere.nl of www.danswijkalmere.nl. Het buurtpreventieteam is op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag aanwezig aan de Salsastraat 130 om vragen van Almeerders uit Danswijk te beantwoorden.