DansClick 5 danst een duet
08 oktober 2008 07:00
ALMERE - In DansClick 5 zijn de choreografische talenten Václav Kuneš en Ann Van den Broek te zien. Zij dansen op vrijdag 10 oktober om 20.30 het duet Small Hour in de Schouwburg.
De choreografie gaat over het verstrijken van de tijd rondom gebeurtenissen die bepalend zijn voor iemands levensloop. Václav Kuneš, voormalig danser van het Nederlands Dans Theater, danst zelf mee in zijn duet Small Hour. Ann Van den Broek toont haar succesvolle choreografie Co(te)lette. De voorstelling werd vorig seizoen geselecteerd voor een Gouden Zwaan. Co(te)lette toont drie vrouwelijke dansers in een intiem kader, in een vicieuze cirkel tussen verlangen en bevrediging.
De avond wordt mede vormgegeven door modevormgever Aziz. Na afloop is er de mogelijkheid de dansers en choreografen te ontmoeten tijdens de Après Dans.
Prijs: 15 euro, met kortingspas 13 euro. Kijk voor meer info op www.schouwburgalmere.nl. (Foto: Natascha Helmer)
Gerelateerd
Ole Tobiasen langer bij Almere City FC
Plaatsen bladkorven uitgesteld
Steunactie hulpdiensten voor ziekenhuispersoneel
Nu ook handen wassen op de markt
Wethouder: 'De Roef wordt opnieuw markeerpunt voor Haven'
Verdachte winkeldief hoest met opzet naar personeel
Fietsroute Trekvogelpad richting Oostvaardersdijk weer open
Danny Lit zingt voor woonzorgcentrum De Kiekendief
‘De Roef is Almeers erfgoed’
Bellen naar huisarts en GGD om test heeft geen zin