Kabouters te vondeling gelegd in Almere

18 februari 2009 08:00

ALMERE - Afgelopen week is onze gemeente opgeschrikt door het feit dat er maar liefst een paar duizend kabouters te vondeling zijn gelegd door vreemden van buitenaf.


De kabouters zijn lief van uiterlijk en hebben een boodschap om hun nek hangen waaruit blijkt dat er wel iets achter moet steken. De slogan van onze gemeente 'Het kan in Almere' krijgt met deze gebeurtenis wel weer een nieuwe episode die naar alle waarschijnlijkheid wel weer de landelijke media zal halen.
Wij van Almere DEZE WEEK raden u dan ook aan ons blad goed te blijven volgen de komende weken wanneer meer duidelijk moet worden over dit kaboutermysterie. Wie voor deze tijd aanwijzingen heeft voor onze redactie, raden wij aan een e-mail sturen naar redactie@almeredezeweek.nl zodat wij iedereen in onze gemeente op de hoogte kunnen houden.
Laten we hopen dat dit mysterie zich snel oplost zodat alle kabouterliefhebbers in onze gemeente ook weer aan hun welverdiende nachtrust geraken. (Foto: aangeleverd)