Platform Landgoederenbuurt zoekt medewerkers

15 oktober 2008 07:00

ALMERE - Zeven vrijwilligers van de Stichting Bewoners Platform Landgoederenbuurt hebben afgelopen week 1.600 enquêtes bezorgd in deze wijk. Arie Verweij, voorzitter van het platform: "Voor het voortbestaan van onze stichting zoeken wij nieuwe leden!"


Door verhuizing en studie zijn een aantal bestuursleden van de stichting met hun werkzaamheden gestopt. Het voortbestaan van de stichting is nu afhankelijk van alle Landgoederenbuurtbewoners. Verweij: "Om te blijven bestaan zijn wij dringend op zoek naar een vice-voorzitter, een penningmeester, mensen die onze wijkkrant in elkaar kunnen zetten en een aantal commissieleden." Het bewonersplatform hield zich de afgelopen periode bezig met pluizende en spugende bomen, speelplaatsen, overlast, toegankelijkheid van het centrum en verdubbeling van het spoor. De enquête is ook via www.landgoederenbuurt.nl onder de rubriek: activiteiten in te vullen en via internet in te sturen. Verweij besluit: "Monique van de Plas, gebiedsmager van Almere Buiten, hoopt dat het platform zal blijven bestaan. Wij natuurlijk ook!"