
Vincent, Patrick en Ronald genomineerd voor Conciërge van het Jaar 2018
AlgemeenALMERE - De conciërges Vincent Lens van Aeres Almere Poort, Patrick Borst van Windesheim en Ronald Niels van de Bombardon komen in aanmerking voor de titel Almeerse conciërge van het jaar 2018, een verkiezing die door D66 wordt georganiseerd. Op vrijdag 8 februari reikt D66-Tweede Kamerlid Paul van Meenen de prijs uit aan de winnende conciërge op zijn school.
“We hebben in de afgelopen weken meer dan honderd mailtjes ontvangen van leerlingen, ouders en docenten met hartverwarmende verhalen over Almeerse conciërges,” zegt D66-raadslid Michaël Busby. “De mails over Vincent Lens van Aeres Almere Poort, Patrick Borst van Windesheim en Ronald Niels van de Bombardon sprongen daar uit en zij komen nu in aanmerking voor de titel Conciërge van het Jaar 2018.”
Met de Conciërge van het Jaar-verkiezing vraagt D66 Almere aandacht voor het belang van deze medewerkers. Conciërges zorgen er op scholen voor dat leerlingen zich kunnen ontwikkelen in een gezonde en veilige omgeving. Ze weten vaak precies wat er speelt onder de leerlingen en dragen bij aan het toezicht en de zorg voor sociale veiligheid. Conciërges zorgen daarnaast voor belangrijk onderhoud aan de school. De scholen en leerlingen grijpen deze kans aan om hun conciërge in het zonnetje te zetten.



































