Afbeelding
Almere DEZE WEEK

Linke bedoening bij fietstunnel Rozenwerf

Algemeen

Door Robert Mienstra

HAVEN - Door bestratingswerkzaamheden is de fietstunnel de Ambachtspoort naar de Rozenwerf afgesloten. Voor voetgangers en fietsers is er een gevaarlijk alternatief.

 

Een moeder met kinderwagen schuifelt moeizaam naar boven. Een peutertje aan haar hand gaat stuikelend mee naar boven. Een fietser glibbert met de fiets aan de hand naar beneden. Door de afsluiting van de Ambachtspport bij de Rozenwerf zijn voetgangers en fietsers genoodzaakt een steil en glibberig pad van stalen platen te nemen om in de Rozenwerf te komen. Hoewel de gemeente in de raad beloofd heeft de overlast op fietspaden terug te brengen, moeten de inwoners van de Rozenwerf, zeker met dit regenachtige weer, goed oppassen om niet onderuit te gaan als ze bijvoorbeeld boodschappen gaan doen bij de nabij gelegen Albert Heijn.

Meer lokaal nieuws uit Almere in Google

Wil je nieuws uit jouw stad makkelijker terugvinden? Geef Almere DEZE WEEK een voorkeursplek in Google. Zo laat je weten dat lokaal nieuws voor jou belangrijk is.

Kies Almere DEZE WEEK als voorkeursbron

Digitale krant

Almere DEZE WEEK

De laatste editie

Uit de krant

Politiek

112

Uit

Sport

Wonen

Auto