Gelijkspel voor AviAir Almere tegen Duinwijck

Algemeen

PARKWIJK - In de kampioenspoule, waarin gestreden wordt om twee finaleplaatsen voor de landstitel, heeft AviAir Almere in Haarlem met 4-4 gelijkgespeeld tegen Duinwijck. Vooraf gezien een prima uitslag maar na een 3-0 voorsprong heerste er na de wedstrijd toch enige teleurstelling.


Hoewel niet in de vertrouwde opstelling kon worden gespeeld had er misschien toch wat meer in gezeten, ondanks dat Adam Hall en Ilse Vaessen niet konden meespelen. Georgy van Soerland en de van de blessure herstelde Sebastiaan Li waren wel van de partij. Dave Khodabux en Léon Nottelman zetten de Almeerders op 1-0, waarna Tamara van der Hoeven en Europees- en wereldkampioene bij de veteranen Georgy van Soerland-Trouerbach de voorsprong verdubbelden. Na een blessure maakte Seabstiaan Li weer deel uit van team 1 en zette de Almeerders op een 3-0 voorsprong. Daarna begon Duinwijck aan een inhaalrace waar Manon Sibbald, Aram Mahmoud en Mardouc Linders het slachtoffer van waren: 3-3. Dave Khodabux/Tamara van der Hoeven zetten Almere in de mixpartij weer op een voorsprong van 4-3, maar in de laatste partij werd ook die voorsprong weer ongedaan gemaakt. Léon Nottelman/Gita Djajawasito verloren die.
Eigenlijk zou AviAir dit weekend twee wedstrijden spelen, maar de partij tegen Forza Amersfoort werd afgelast en zal zeer binnenkort worden ingehaald. Zaterdag 21 januari spelen de badmintonners thuis in sporthal Raggers tegen DKC.

(Foto: HV Almere)
Jeugd op de vlucht voor hulpdiensten tijdens derde editie van de Hunt Algemeen 7 uur geleden
Afbeelding
Almeerse schrijft boek over leven met niet-aangeboren hersenletsel Boekentips 9 uur geleden
(Foto: AI)
Gemeente staat voor keuze: minder inburgering of zelf bijbetalen Algemeen 14 okt, 15:55

Uit de krant

Politiek

112

Uit

Sport

Wonen

Auto