
Jongleren en balanceren tijdens Sportweek op Caleidoscoop
AlgemeenFILMWIJK – Sportactieve brede basisschool Caleidoscoop aan het Walt Disneyplantsoen 72 kon er niet omheen om tijdens de Nationale Sportweek diverse sportieve activiteiten te organiseren. In samenwerking met sportverenigingen en triatleet Merijn Schuurman, werden allerlei clincis gegeven.
Middenin de sportweek, dinsdag 20 september, was er een feestelijke circusdag voor de hele school. Frits Visser, sportleider op Caleidoscoop: “Circusactiviteiten zijn bij uitstek geschikt om met veel plezier, lastige motorische vaardigheden te oefenen, zoals balanceren en jongleren.” En plezier hadden de kinderen, net als hun ouders, die op de circusdag niet alleen naar de kunsten van de kinderen mochten kijken, maar ook zelf mee mochten doen.
De sportweek werd vrijdag 23 september afgesloten met een sponsorloop, georganiseerd door de leerlingenraad, met als doel geld om op te halen voor een schommel op het schoolplein.



































