Vogels kijken in de Natte Graslanden van de Lepelaarplassen
AlgemeenLEPELAARPLASSEN - Het Flevo-landschap organiseert zaterdag 3 mei een excursie over de Natte Graslanden van de Lepelaarplassen. Normaal gesproken is dit uitgestrekte, natte gebied niet vrij toegankelijk. Deze tocht start om 09.00 uur vanaf het bezoekerscentrum De Trekvogel, Oostvaardersdiep 16.
De Natte Graslanden is een vogelrijk gebied van ongeveer honderd hectare groot met talrijke greppels, slootjes en poelen. Daardoor is het een aantrekkelijk gebied voor allerlei watervogels en steltlopers. Ook grote zilverreigers zoeken dagelijks de greppels en poelen af naar de vele groene kikkers.
Deze ruim drie uur durende tocht gaat door natte gebieden, die gedeeltelijk onder water staan en waarvan de bodem erg drassig is. Laarzen zijn dus beslist noodzakelijk.
Geïnteresseerden kunnen zich dagelijks aanmelden tussen 12.00 en 17.00 uur bij Het Flevo-landschap via 0320-286130. Voor begunstigers is de excursie gratis. Niet-begunstigers betalen 3,50 euro per volwassene en 2,50 euro per kind tot en met 12 jaar. Voor meer informatie kijk op www.flevolandschap.nl.