Vrijwilligersacademie zoekt trainers en talentscouts

Algemeen

ALMERE - Almere kent sinds anderhalf jaar de Vrijwilligersacademie Almere, een centrale plek voor scholing van vrijwilligers. De academie is onlangs uitgebreid en is op zoek naar mensen die hun vaardigheden, kennis en ervaring graag door willen geven aan vrijwilligers en hen hierin willen opleiden.


Vrijwilligerswerk wordt nog leuker door kennis en/of vaardigheden uit te breiden. De academie is onlangs, ondersteund door het Skanfonds versterkt en verbreed met een nieuw project, de Vrijwilligerscolleges, waarbij vrijwilligers van elkaar leren. Alles is mogelijk. Een gepensioneerde geeft een cursus voor beginnend bestuursleden. Een vrijwilliger van de voetbalkantine geeft een cursus barbeheer. Een secretaresse leert vrijwilligers notuleren. Kortom: vrijwilligers leren van elkaar.
Mensen die hun vaardigheden, kennis en ervaring graag door willen geven aan vrijwilligers en hen hierin willen opleiden zijn van harte welkom bij de Vrijwilligersacademie Almere. Zij kunnen als trainer aan de slag. Daarnaast is de Vrijwilligersacademie op zoek naar talentscouts. Deze scouts gaan op zoek naar mensen die als vrijwilliger andere vrijwilligers willen opleiden en trainen. Bij het team van talentscouts komen vraag een aanbod naar cursussen en trainingen samen. Talentscouts helpen bij de totstandkoming van een breed scholingsaanbod van (potentiële) vrijwilligers.
Almeerders die willen meedoen, meer willen weten of leuke ideeen hebben, kunnen contact opnemen met Nancy Peper, coördinator Vrijwilligersacademie Almere, via e-mail: n.peper@vmca.nl, telefoon: 036-5346027.

Uit de krant

Politiek

112

Uit

Sport

Wonen

Auto