Afbeelding
Almere DEZE WEEK

Theater, film en workshops in de meivakantie

Algemeen

HAVEN CENTRUM – Almeerse kinderen kunnen in de meivakantie in Corrosia hun hart weer ophalen aan kunst. Corrosia presenteert van woensdag 1 tot en met vrijdag 3 mei wederom een KROOST met theater, film en workshops voor kinderen van 1 tot 12 jaar.


Het Almeerse festival 2 Turven Hoog heeft een spannend en gevarieerd programma in elkaar gezet, met beeldende kunst, theater voor de allerkleinsten, film en een workshop.
Tijdens de workshop KAO Make & Play maken kinderen in twee uur tijd hun eigen voorstelling. Ze beginnen met een grafische workshop waarin ze hun personage vormgeven op enorme papieren zakken. De personages komen tot leven door improvisatie. Het verhaal wordt gespeeld voor publiek. KAO Make & Play is er voor 7 tot 9 jaar en voor 10 tot 12 jaar.
De voorstelling Woei (1 tot 4 jaar) is een luchtige ontmoeting met drie muzikanten. Ze blazen prachtige muziek in de oren en een warm briesje door het haar.
Op zoek naar het huilmeisje (2 tot 6 jaar) van Malou van Sluis is een vrolijke voorstelling over een zee van tranen.
Kinderen vanaf 9 jaar kunnen op donderdag en vrijdag om 15.00 uur naar de film Kauwboy. Door zijn bijzondere vriendschap met een kauw, is Jojo in staat om de problemen met zijn vader op te lossen. Dit debuut van regisseur Boudewijn Koole werd in Berlijn bekroond als beste jeugdfilm.
Kijk voor het volledige programma, aanmelden en kaarten op www.corrosia.nl.

Uit de krant

Politiek

112

Uit

Sport

Wonen

Auto