Drie vrouwen op een eiland van vrijheid

Algemeen

HAVEN - In Corrosia! De Roestbak speelt donderdag 12 januari om 20.30 uur de voorstelling ‘Freetown’, van het Amsterdamse toneelgezelschap Dood Paard. Freetown werd als een van tien beste voorstellingen van 2011 geselecteerd voor zowel het Nederlands als het Vlaams Theaterfestival. Actrice Lies Pauwels ontving de Colombina 2011 voor haar rol in Freetown.


Drie vrouwen ontmoeten elkaar in een West-Afrikaans land. Het voor Europese toeristen gebouwde resort daar biedt niet alleen paradijselijke stranden, een heerlijke zee en een comfortabel verblijf: hier is ook de mogelijkheid om in contact te komen met sterke, donkere en lief glimlachende jongemannen die graag bereid zijn om tegen een niet eens zo heel exorbitante vergoeding alles te doen wat er van ze verlangd wordt.

Seksuele emancipatie

In Freetown gaat het over onbekommerd plezier, over maatschappelijke en seksuele emancipatie, over machtsverschillen en de mantel der liefde waarmee ze worden bedekt – en dat alles tegen de achtergrond van een maatschappij die vooral onderdrukking en uitzichtloosheid kent. Het eiland van vrijheid ligt in een oceaan van ellende en buiten de dubbele hekken van het vakantiecomplex is het zuchten van de échte wereld te horen.
Voor deze voorstelling hebben de makers zich laten inspireren door de film Vers le Sud (2005) van de Franse regisseur Laurent Cantet.
Kaarten kosten 15 euro, 7,50 euro voor CJP/65-plussers en studenten. Scholieren betalen 7,50 euro. Reserveren kan via 036-5215648 of reserveren@corrosia.nl.

Meer lokaal nieuws uit Almere in Google

Wil je nieuws uit jouw stad makkelijker terugvinden? Geef Almere DEZE WEEK een voorkeursplek in Google. Zo laat je weten dat lokaal nieuws voor jou belangrijk is.

Kies Almere DEZE WEEK als voorkeursbron

Digitale krant

Almere DEZE WEEK

De laatste editie

Uit de krant

Politiek

112

Uit

Sport

Wonen

Auto