Een bedrijfspand aan de Hopperzuigerstraat is voor zes weken gesloten nadat het is meerdere malen is beschoten. (Foto:  HV Almere)
Een bedrijfspand aan de Hopperzuigerstraat is voor zes weken gesloten nadat het is meerdere malen is beschoten. (Foto: HV Almere)

Burgemeester Hein van der Loo sluit beschoten bedrijfspand in Buiten

Algemeen

BUITEN - Burgemeester Hein van der Loo heeft besloten een bedrijfspand aan de Hopperzuigerstraat in Almere Buiten voor zes weken te sluiten. Het pand op bedrijventerrein Poldervlak is meerdere malen beschoten, vermoedelijk op 3 oktober. Daarbij vielen geen gewonden.

De maatregel is bedoeld om de veiligheid in het gebied rondom het bedrijfspand te herstellen.  De burgemeester heeft besloten het desbetreffende bedrijfspand per 5 oktober 2023 voor zes weken te sluiten. Dat betekent dat niemand het pand mag betreden. Gedurende deze periode wordt beoordeeld of de sluiting langer moet duren. 

Burgemeester Hein van der Loo: “Iedereen moet veilig kunnen wonen en werken in Almere. Dat geldt ook voor de ondernemers en bezoekers van onze bedrijventerreinen. Als het nodig is, neem ik maatregelen om de veiligheid te herstellen.”

(Foto: Emily-Lara Kabos)
Almeerse kunstenaars vieren de natuur in Kasteel Groeneveld Uit 3 uur geleden
(Foto: HV Almere)
Jeugd op de vlucht voor hulpdiensten tijdens derde editie van de Hunt Algemeen 4 uur geleden
Afbeelding
Almeerse schrijft boek over leven met niet-aangeboren hersenletsel Boekentips 6 uur geleden

Uit de krant

Politiek

112

Uit

Sport

Wonen

Auto