Het monument van Short Stirling (Archieffoto: Almere DEZE WEEK)
Het monument van Short Stirling (Archieffoto: Almere DEZE WEEK)

Vrijwilligers gevraagd voor schoonmaak Bos der Onverzettelijken

Algemeen

VERZETSWIJK - In Almere werken verschillende organisaties samen om 80 jaar vrijheid te vieren. Een van de activiteiten die wordt georganiseerd is de Bos Doe Dag op zaterdag 29 maart. Vrijwilligers wordt gevraagd mee te helpen om samen afval op te ruimen, schoffelen, bloemen planten en de informatiebordjes en monumenten schoonmaken.

Daar valt bijvoorbeeld ook het Short Stirling-monument onder, ter nagedachtenis aan de bemanningsleden van het vliegtuig dat bij Almere werd gevonden. Dit is te bezichtigen in het Bos der Onverzettelijken.  
In het kader van onze vrijheid slaan de partners van ‘Herdenken en Vieren’ de handen ineen om het bos weer een beetje mooier te maken en worden vrijwilligers gevraagd om te helpen. Het werk begint zaterdag 29 maart om 10.00 uur en duurt tot 13.00 uur. Er wordt verzameld bij het terrein van Jeugdland.

Koffie en soep

De organisatie zorgt voor koffie, thee en wat lekkers en aan het einde van de ochtend een kop soep met een broodje. Daarnaast is er gelegenheid om samen een ronde te doen langs de verschillende monumenten door een bloem te leggen en stil te staan bij dit bijzondere monument.

(Foto: Emily-Lara Kabos)
Almeerse kunstenaars vieren de natuur in Kasteel Groeneveld Uit 2 uur geleden
(Foto: HV Almere)
Jeugd op de vlucht voor hulpdiensten tijdens derde editie van de Hunt Algemeen 2 uur geleden
Afbeelding
Almeerse schrijft boek over leven met niet-aangeboren hersenletsel Boekentips 4 uur geleden

Uit de krant

Politiek

112

Uit

Sport

Wonen

Auto