
Visboer Albert feestelijk geopend in centrum Haven
AlgemeenHAVEN CENTRUM - Albert en Angelique ter Haar hebben de viswinkel in Almere Haven overgenomen. Zaterdag was de feestelijke opening van hun nieuwe zaak aan de Marktstraat 20.
Na tientallen jaren ervaring in de visbranche hebben Albert en Angelique in 2021 de stap gezet om een eigen bedrijf te starten, middenin in coronatijd. Met hun gerenoveerde verkoopwagen boden zij op verschillende standplaatsen hun visspecialiteiten aan, wat altijd al een grote droom was van Albert. “Best spannend in die onzekere periode, maar ook erg leuk”, aldus het echtpaar uit Bunschoten-Spakenburg. “Eind 2024 hoorden we dat de viswinkel in Almere Haven te koop zou komen. Na veel wikken en wegen hebben we samen besloten ervoor te gaan.”
Assortiment
Visliefhebbers kunnen er terecht voor verse vis, al dan niet gebakken of gerookt, vismaaltijden uit de oven, belegde broodjes, haring en zuur, schelpdieren, salades, visschotels en meer. “Op onze website is een kleine impressie te zien van ons assortiment. Maar wij kunnen nagenoeg alle soorten vis leveren, afhankelijk van de aanvoer.”
Glutenvrij
Mensen met een allergie kunnen op de website en in de winkel een allergenenkaart raadplegen, om te weten welke producten ze wel en niet mogen eten. “We bakken ook glutenvrije kibbeling en lekkerbekken, die we kunnen kruiden met glutenvrije kruiden. Wel even een dag van te voren doorgeven.” Met hun verkoopwagen komen ze ook op locatie voor catering tijdens feestjes of evenementen. Wil je producten bestellen of meer informatie? Kijk op www.visboeralbert.nl en volg Visboer Albert via Instagram, Facebook en Tiktok.








































