Spontaan ligconcert op strand in Haven
AlgemeenHAVEN - Op het surfstrandje in Almere Haven genoten 25 personen afgelopen donderdag liggend in het zand, met de zonnestralen in hun gezicht, van het klankbad van Marian Cornelisse. De klanken van de kristallen schalen, kelkjes en piramides vermengden zich met de geluiden van het strand en werden meegevoerd met de wind.
Spontaan had Marian Cornelisse dit initiatief genomen en overlegd met de mensen van Haddock en de Windsurfvereniging Almere-Centraal. Nadat hun activiteiten afgelopen waren, werd op een geschikt plekje de kristallen klankschalen, kelkjes en piramides neergezet en arriveerden de luisteraars. Als een straal lagen zij genietend om haar heen.
Verschillende gasten vertelden na afloop dat ze golven van klanken over zich heen hadden voelen stromen, waardoor ze werden meegevoerd naar een andere wereld. “Blij, verrast en voldaan kwam iedereen overeind met een gevoel van tijdloosheid, verbonden zijn met de natuur en het water”, vertelt Marian na afloop. “De intentie van het klankbad was dankbaarheid voor alles wat ons deze zomer is gegeven: zonnige dagen, voldoende regen voor de planten, mooie ervaringen en ontwikkelingen.”
Daarnaast heeft Marian ook specifiek voor het Gooimeer gespeeld. “Om het water te zuiveren en te vitaliseren door de frequenties van de klankschalen.” Alle gasten bleven na afloop nog even gezellig nagenieten en picknicken. “Ze vonden het een mooie ervaring en komen graag weer.”
