(Foto: Facebook.com/beatrixparkparkrun)
(Foto: Facebook.com/beatrixparkparkrun)

Parkrun in Beatrixpark doelwit van vandalen

Algemeen

ALMERE - De opslagcontainers van de Parkrun in het Beatrixpark zijn afgelopen week het doelwit geworden van vandalen. 

Toen de vrijwilligers zaterdagochtend ter plaatse kwamen voor de start van de wekelijkse loop, bleken beide kliko’s te zijn omgegooid en overhoop gehaald. Een tenthoes en de ehbo-tas waren weg. Ook waren zo’n 150 tokens verdwenen, die de lopers bij de finish moeten laten zien om hun eindtijd te kunnen laten registreren. “Gelukkig lag de Aed ergens anders”, aldus de organisatie. “Er is vooralsnog geen aangifte gedaan, omdat we eigenlijk niks van veel waarde missen. We hebben het wel gemeld bij het Parkrun-hoofdkantoor.” Wanneer de vandalen hebben toegeslagen is onbekend, omdat de vrijwilligers van de organisatie alleen op zaterdagochtend aanwezig zijn bij de start- en finish-locatie aan de Beatrixpromenade.

Vorige week werden in het Beatrixpark ook al opzettelijk tien bijenkasten in brand gestoken, waardoor een half miljoen bijen om het leven kwamen. Een inzamelingsactie voor nieuwe kasten en bijenvolken voor de getroffen imker heeft momenteel al ruim 37.000 euro opgebracht. 

Dit huis staat al 10 jaar leeg (Foto: Almere DEZE WEEK)
College houdt vast aan leegstandsbelasting: ‘Elke langdurig leegstaande woning is er één te veel’ Algemeen 5 uur geleden
(Foto: AI)
Gemeente kon vuurwerkshow Challenge niet tegenhouden Algemeen 5 uur geleden
Filmwijk zoekt biljarters (Foto: AI gegenereerd)
Wie redt het biljarten in Filmwijk? Algemeen 7 uur geleden

Uit de krant

Politiek

112

Uit

Sport

Wonen

Auto