
Voortuin omgebouwd tot sfeervolle skihut
Algemeen
BOUWMEESTERBUURT – In deze donkere dagen voor Kerst worden de straten weer opgevrolijkt door sfeervol verlichte huizen. Ronald Looijer heeft de voortuin omgetoverd tot een heuse skihut, met sneeuweffecten en sfeervolle verlichting.
Hij is twee lange weekenden bezig geweest met de opbouw en de aankleding van het geheel. “Het is voor hem inmiddels een jaarlijkse traditie en mensen genieten er altijd zó van”, vertelt zijn aanstaande, Suzanna. “Hij komt in het nieuwe jaar bij mij wonen en heeft zijn skihut daarom voor het eerst hier opgebouwd.”
De buren zijn welkom met Oud en Nieuw om gezellig samen te proosten op het nieuwe jaar. “De skihut is uiteraard puur decoratief en blijft staan tot half januari,” aldus Suzanna. Een kijkje nemen kan in de M. de Klerkstraat 56


































