(Foto: Geert Berghuis)
(Foto: Geert Berghuis) Geert Berghuis

FIT Almere grijpt koppositie in eredivisie

Sport

ALMERE - FIT Almere heeft dit weekend weer goede zaken gedaan in de eredivisie. De uitwedstrijd in Limburg werd met 6-2 gewonnen van Roosterse BC en omdat koploper Duinwijck BC verloor, namen de Almeerse badmintonners de koppositie over. 

Coach Dave Khodabux was tevreden over het vertoonde spel. “Roosterse BC heeft denk ik het grootste thuisvoordeel van alle eredivisieteams. Met de recente kwaliteitsinjectie blijkt dit een tegenstander waar serieus rekening mee moet worden gehouden”.

De koppositie is een feit maar dat is niet voldoende voor de titel. Die wordt uitgereikt na de finale tussen de nummers 1 en 2 in de eindrangschikking. Dit jaar zijn er geen play-offs voor de nummer 3.

Volgend weekend begint het tweede deel van de competitie. Komende zondag komt het Wateringse VELO op bezoek. Dat staat op de laatste plaats nog zonder overwinning. Het hele verslag is te lezen op de website van BV Almere.

(Foto: Emily-Lara Kabos)
Almeerse kunstenaars vieren de natuur in Kasteel Groeneveld Uit 3 uur geleden
(Foto: HV Almere)
Jeugd op de vlucht voor hulpdiensten tijdens derde editie van de Hunt Algemeen 3 uur geleden
Afbeelding
Almeerse schrijft boek over leven met niet-aangeboren hersenletsel Boekentips 5 uur geleden

Uit de krant

Politiek

112

Uit

Sport

Wonen

Auto