Sidney de Jong met zijn erepenning van de stad Almere. (Archieffoto: Fred Rotgans)
Sidney de Jong met zijn erepenning van de stad Almere. (Archieffoto: Fred Rotgans) Almere DEZE WEEK

Oud-honkballer Sidney de Jong (46) onverwacht overleden

Sport

FBK SPORTPARK - De Almeerse honkballer Sidney de Jong is onverwacht overleden. Hij is 46 jaar geworden. 

Dat meldt de honkbalbond donderdag op X. ‘Het vreselijke nieuws heeft ons bereikt dat Sidney de Jong deze week plotseling is overleden’, valt er te lezen. ‘We hebben er nog geen woorden voor. Rust zacht, captain.’
De Almeerder speelde onder meer voor Oranje, waarmee hij meer dan 200 wedstrijden speelde en in 2011 wereldkampioen werd. Ook werd hij vier keer Europees Kampioen. Hij speelde in clubverband voor OVVO, Amsterdam Pirates, HCAW en Kinheim.
In 2004 en 2008 nam hij deel aan de Olympische Spelen. Na zijn actieve carrière werd De Jong coach van onder meer Amsterdam Pirates.
In Flevoland werd hij verkozen tot Sportman van het Jaar. Ook kreeg hij de erepenning van de stad Almere.
De Jong is een natuurlijke dood gestorven.

Meer lokaal nieuws uit Almere in Google

Wil je nieuws uit jouw stad makkelijker terugvinden? Geef Almere DEZE WEEK een voorkeursplek in Google. Zo laat je weten dat lokaal nieuws voor jou belangrijk is.

Kies Almere DEZE WEEK als voorkeursbron

Digitale krant

Almere DEZE WEEK

De laatste editie

Uit de krant

Politiek

112

Uit

Sport

Wonen

Auto