(Foto: aangeleverd)
(Foto: aangeleverd)

Almere heeft nieuwe bowlingvereniging

Sport

ALMERE - Almere heeft sinds kort weer een bowlingvereniging: Bowlingvereniging Flevoland. Er wordt wekelijks gebowld bij Bowling Almere aan de Trekweg 31 in Almere Buiten.

“Bowlen is leuk en uitdagend voor iedereen, van beginner tot gevorderde”, benadrukt voorzitter Ada Middag van de Nagel. “Wij starten in het nieuwe seizoen met onze duo en trio wedstrijden, die op woensdagavond gegooid gaan worden, maar er is nu al gelegenheid om te trainen op de dinsdagavond.” 

Sfeer proeven

Wie het leuk lijkt om te leren bowlen is van harte welkom op de dinsdagavond om de sfeer te proeven en eventueel mee te gooien. Indien gewenst kunnen dan de nodige aanwijzingen worden gegeven. Ook ervaren bowlers kunnen meedoen op de dinsdagavond. Graag aanmelden via voorzitter@bowlingverenigingflevoland.nl voor 17.00 uur, zodat er genoeg banen beschikbaar zijn.

In aanloop naar het nieuwe seizoen, dat op 1 september van start gaat, zijn nieuwe leden én sponsoren van harte welkom. Kijk voor meer informatie op de website www.bowlingverenigingflevoland.nl of mail voor aanvullende informatie naar voorzitter@bowllingverenigingflevoland.nl    

Uit de krant

Politiek

112

Uit

Sport

Wonen

Auto