Willem Brons geeft masterclasses aan jonge talenten. (Foto: aangeleverd)
Willem Brons geeft masterclasses aan jonge talenten. (Foto: aangeleverd)

Benefietconcert pianist Willem Brons en Almeers muzikaal talent

Uit

HAVEN - Pianist Willem Brons (1937) geeft zaterdag 8 maart om 19.30 uur een benefietconcert in kerkcentrum Goede Rede in Haven. De opbrengst is volledig bestemd voor stichting Muziektalent Almere.

Brons staat al een leven lang wereldwijd op vermaarde concertpodia en beschikt over een kleurrijk en indrukwekkend repertoire. Als hij speelt lijkt de muziek als vanzelf uit zijn vingers te stromen. Voor deze gelegenheid deelt hij zijn enorme podiumervaring met leerlingen van Muziektalent Almere, omdat hij gelooft in de toekomst van deze jonge musici. Ze worden door hem voorbereid in pittige masterclasses, en vullen het programma voor de pauze met hun muziek. Daarna betovert Brons zijn publiek met ontroerende stukken van Mozart, Beethoven, Chopin en Debussy.

Openbare masterclasses

Willem Brons geeft openbare masterclasses aan de muzikale talenten op 15 februari van 14.00 tot 17.00 uur en op 1 maart van 9.15 tot 12.15 uur bij CKV Almere in Kunstlinie aan de Esplanade . Kaarten voor het concert op 8 maart zijn verkrijgbaar via goederedeconcerten.nl of op de dag zelf bij de kassa van Goede Rede aan de Kerkgracht 60 in Almere Haven (t/m 18 jaar gratis). Dit concert wordt georganiseerd door Rotary Club Almere New Town in samenwerking met Goede Rede Concerten en Goede Rede Beheer.

Uit de krant

Politiek

112

Uit

Sport

Wonen

Auto