(Beeld: aangeleverd)
(Beeld: aangeleverd)

Expositie ‘Almere uit een Tube’ door Kunstkracht 5

Uit

ALMERE - In het kader van het 50-jarig bestaan van Almere exposeert het kunstcollectief Kunstkracht 5 van 12 april tot en met 3 mei in Casa Casla.

Het collectief is gevestigd op De Paal in Almere Haven en exposeert zowel gezamenlijk als individueel. De expositie staat in het teken van het leven in en rondom Almere gezien door de ogen van deze kunstenaars. Door hun expliciete stijl belooft het een heel gevarieerde expositie te worden. Ter aanvulling hebben zij deze keer vier gastkunstenaars uitgenodigd om deel te nemen: Michelle Friedlander, Peter Bijsterveld, Wim Verschut en John van der Wal.

Peter Boonstra geeft met zijn installatie een abstracte interpretatie van Almere. Yvonne le Loux toont onder andere het ‘Luchtkasteel van Almere’ in een magisch realistische stijl. Marina Veenstra geeft het kunstwerk ‘Fallen’ van de Engelse kunstenaar Thom Puckey samen met de ‘UFO’ op een futuristische wijze weer. Carolien Bol schildert haar Almeerse landschappen in de voor haar kenmerkende divisionistische en kleurrijke stijl. Esther Esser laat de opmars van de invasieve exoot in al haar schoonheid zien.

Feestelijke opening

De feestelijke opening van ‘Almere uit een tube’ is op zondag 12 april. Bezoekers zijn van harte welkom van 14.00 tot 17.00 uur. Overige openingsdata zijn zondag 19 en 26 april en zondag 3 mei van 14.00 tot 17.00 uur.
Locatie: Casa Casla, Weerwaterplein 3 in Almere Centrum.


(Foto: Jay Esser, jay4kphotography)

Uit de krant

Politiek

112

Uit

Sport

Wonen

Auto