Parkhuys heeft weer plek in de lotgenotengroep op woensdag
AlgemeenFILMWIJK – In Parkhuys Almere wordt ondersteuning gegeven aan mensen die kanker hebben of hebben gehad. De lotgenotengroep Ladies Day is elke woensdagochtend van 10.00 tot 12.30 uur. Deze is speciaal voor vrouwen die te maken hebben met kanker.
Het onderlinge contact en het delen van ervaringen in een warme omgeving bieden steun en geven het gevoel dat je niet alles alleen hoeft te doen. Er gebeurt veel in het leven van vrouwen die kanker krijgen. Alles verandert en dat is niet altijd gemakkelijk. In het Parkhuys aan de Buñuellaan 1 is weer plaats in de lotgenotengroep op de woensdagochtend.
Aanmelden kan via e-mail: secretariaat@parkhuysalmere.nl of telefonisch: 036-5354444. Kijk voor meer informatie op www.parkhuysalmere.nl.



































