Huisartsenpraktijk De Haak kampt met personeelstekort
AlgemeenHAVEN - De huisartsenpraktijk in gezondheidscentrum De Haak is vanwege personeelstekort op enkele dagen alleen geopend voor spoedzorg.
“Dit is een combinatie van het (landelijke) personeelstekort, de zomervakantie en onverwachte zieken”, vertelt een woordvoerder van Zorggroep Almere.
Een bewoner uit de Redemark wilde een afspraak maken in verband met een - gelukkig niet spoedeisend - gezondheidsprobleem, maar kreeg te horen dat De Haak op donderdag, vrijdag en maandag alleen voor spoedhulp open is. “Ik kon dus ook geen afspraak voor volgende week inplannen. Dat is dus onze gezondheidszorg tegenwoordig”, schrijft de Havenaar in een mail naar onze krant.
Zorggroep Almere begrijpt dat deze situatie vervelend kan zijn voor patiënten die een afspraak willen maken voor een niet-spoedeisend vraag. “Dit speelt ook op enkele andere locaties. We doen er alles aan om de zorg zo goed en veilig mogelijk te blijven organiseren”, aldus de woordvoerder. “Bij spoed is de praktijk goed bereikbaar en beschikbaar voor patiënten die dat nodig hebben.”