Sport2000 Sportpaleis X Nike Kids event
Sport
STAD CENTRUM - Sport2000 Sportpaleis organiseert samen met Nike een ‘Sport2000 Sportpaleis X Nike Kids event’ op zaterdag 20 september.
Het evenement is bedoeld om kinderen van 6 tot 10 jaar kennis te laten maken met sport. Deelname is gratis. Sporten die op deze dag worden aangeboden zijn voetbal, handbal, hockey en basketbal.
Van Rheenen Sport uit Almere is dit jaar ook aanwezig en zal judo, kinderfitness en danslessen verzorgen.
Het evenement vindt van 11.00 tot 15.00 uur voor de deur bij Sport2000 Sportpaleis aan de Corridor 6 in het centrum van Almere Stad. Deelnemende kinderen (6-10 jaar) worden ontvangen aan de ontvangsttafel en verder geïnformeerd over het evenement. Zij ontvangen na registratie ook een deelnamekaart voor het stempelen van de spellen.
De kinderen beginnen dan aan één van de sportmodules en testen de betreffende sport onder begeleiding van het promotieteam en Sport2000 Sportpaleis-medewerkers. Kinderen krijgen dan een sticker op de deelnamekaart bij het station na het spelen van de sportmodule. Bij een volle stempelkaart ontvangen ze 10 procent korting op een Nike artikelen naar keus.
De eerste 100 deelnemende kinderen ontvangen een gratis Nike T-shirt.
