
Nieuwe Skate Expo bij Kunst is Leuk
UitSTAD CENTRUM - Bij Kunst is Leuk in Almere Centrum is vanaf vrijdag een nieuwe Skate Expo te zien. De expositie is een ode aan vrijheid, creativiteit en de kracht van samenkomen. Vrijdag 17 januari vanaf 19.30 uur is de feestelijke opening tijdens het evenement City Sounds, met live dj’s en een band.
De expositie neemt bezoekers mee in de persoonlijke verhalen en de energie van de skate-community. “Skateboarden is zoveel meer dan een sport. Het gaat over vallen en opstaan, leren doorzetten en een plek vinden waar je helemaal jezelf kunt zijn. Het draait om eigen regels maken én ruimte geven aan anderen”, aldus de curatoren.
Lokale makers
Op skatedecks is werk te zien van lokale makers die nog nooit eerder een skateboard hebben aangeraakt: Bridget Verhoeven, Foktje Doornbos, Folkje Nawijn, Hilal Uzuner, Kasper Jongejan, Marijn Blom, Melroy Bisel en Tessa den Boef. Er worden verhalen gedeeld uit de skate community, er zijn portretten te bewonderen die zijn geschoten door Tycho van Veenschoten en er is een minishop.
Fingerskatewedstrijd
Verder is er eenT-shirtontwerpwedstrijd in samenwerking met District donderdag 13 en op zaterdag 22 februari is er een finger-skateboardwedstrijd georganiseerd door skater Quinn van de Ree en een finger-skateboardpark van Marty’s Mega Ramps. Ook zijn er elke zaterdag creatieve workshops.
Kunst is Leuk is te vinden aan de Citadel 22 in Almere Centrum. De expo is geopend tot en met zondag 23 februari, donderdag t/m zondag van 13:00 tot 17:00 uur. Toegang is gratis.








































