
Theatergroep SubSub steekt Hamlet in modern jasje
UitTheatergroep SubSub steekt Hamlet in modern jasje
ALMERE - De Almeerse theatergroep SubSub speelt van 2 tot en met 19 april een moderne en muzikale bewerking van Shakespeares Hamlet. De voorstelling wordt geregisseerd door Esther Bolte en gespeeld door jongeren tussen de 15 en 25 jaar.
De jonge prins Hamlet leidt een mooi leven. Hij is enig kind, zijn ouders zijn dol op hem, hij is troonopvolger en stapelverliefd op zijn vriendin Ophelia. Niets staat hem in de weg voor een lang en gelukkig leven. Dan opeens overlijdt zijn vader, de koning, onder verdachte omstandigheden. En trouwt zijn moeder binnen een maand met zijn oom. Er is geen ruimte voor rouw, het leven gaat door.
Omgaan met verlies
Het ontkennen van de ruimte voor verdriet raakt Hamlet in zijn diepste kern en brengt hem volledig uit balans. Want hoe ga je hiermee om? Wie ben je als je een ouder verliest? En wat is het leven nog waard als je niet gezien en gehoord wordt? Dit is ook het moment waarop hij ‘s werelds meest bekende versregels van Shakespeare, To be or not to be, uitspreekt.
SubSub
Theatergroep SubSub is ontstaan vanuit Theatergroep Suburbia en sinds 2017 een zelfstandige theatergezelschap. SubSub is gefascineerd door het thema identiteit. Wie ben je? Waarom maak je bepaalde keuzes in je leven? En hoever ga je om te zijn wie je bent? De voorstellingen zijn vaak actuele bewerkingen van klassieke toneelteksten zoals Lucifer, Oedipus en Romeo en Julia.
Happy Together avonden
Dit jaar staan de voorstellingen bij SubSub in het kader van eenzaamheid. Op donderdag 3 en 17 april organiseert SubSub daarom speciale Happy Together avonden. Op de avond worden gasten ontvangen door een gastheer, komen ze samen met andere bezoekers en genieten ze gezamenlijk voor- of achteraf van een hapje en een drankje. Het Happy Together programma start om 19:30 uur.
Inleidingen
Op vrijdag 4 en 18 april zijn er voor aanvang van de voorstelling ook inleidingen. Bezoekers van deze avonden zijn welkom deze bij te wonen. De inleidingen starten om 19:30.
Gebarentolk
SubSub speelt Hamlet voor iedereen vanaf 15 jaar, ook voor doven en slechthorenden. Daarom is er op zaterdag 12 april een voorstelling met schrijf- en gebarentolk
Ga voor tickets naar subsub.nl




































