Nieuw Amsterdams Peil naar podium De Rode Deur in Oosterwold
UitOOSTERWOLD - Twee keer per jaar komt Nieuw Amsterdams Peil (NAP) naar de polder. En dat is bijzonder, omdat deze topmusici over de hele wereld spelen.
NAP is een gezelschap dat voor geen enkele muziekstijl terugdeinst. Zondagmiddag 4 mei komt het ensemble naar podium De Rode Deur in Oosterwold met het programma Black Angels... going through the motions. De musici nemen het publiek mee op een avontuurlijke reis door de wereld van strijkkwartetten en experimentele composities.
Een van de hoogtepunten van de middag is George Crumbs ‘Black Angels’, een indrukwekkend werk met een krachtige verwijzing naar de Vietnamoorlog. Daarnaast zijn er de spannende klanken van Henry Cowell en Julia Wolfe en eindigt deze muzikale middag met Frank Zappa’s ‘The Black Page’.
Kleinschalig
De Rode Deur is een kleinschalig podium aan de Emmanuel Levinaslaan 20 in Oosterwold. Het is een broedplaats van cultuurliefhebbers, muzikanten, theatermakers en spontane voorbijgangers. Het concert op 4 mei begint om 14.00 uur. Meer info en tickets: www.derodedeur.live/