
Band Psychose brengt ode aan Almere City FC
AlgemeenALMERE – De band Psychose timmert lekker aan de weg. De Almeerders touren momenteel het hele land door ter promotie van hun tweede album #Ikwoonnogsteedsinalmere, maar ondertussen wordt er ook gewoon nieuwe muziek gemaakt. Zo brengt de band met het nummer ‘Almere City’ een ode aan ‘hun’ Almeerse voetbalclub.
“Als vierkoppige punkhop-band kronen wij onszelf tot de verkondigers van het Almeerse woord”, vertellen de bandleden. “En met succes. Ons tweede album is positief besproken in onder meer OOR Magazine en in het kader van onze lopende tour hebben we nog ruim tien optredens op de planning staan.” Op 5 mei stond de band op het hoofdpodium van het Bevrijdingsfestival Flevoland als winnaar van de Songs for Freedom contest. “Een geweldige ervaring”, aldus de band.
Begin september wordt ook een nieuwe EP uitgebracht, getiteld ‘Muziek’. “Deze plaat is een hybrid tussen Artificial Intelligence en akoestische instrumenten, geïnspireerd door de ontwikkelingen in de huidige tijdsgeest.”
Clublied
Vorige week lanceerde Psychose het nieuwe nummer ‘Almere City’. Een clublied voor het Almeerse voetbalteam, waarmee de mannen laten weten volledig achter hun ‘cluppie’ te staan. “Ally is onze stad, Almere City onze club. Ons team, onze spelers.” Het nummer is te beluisteren via de bekende streamingsdiensten en YouTube.







































