(Foto: Almere DEZE WEEK)
(Foto: Almere DEZE WEEK)

Herinnering aan Floriade in stadscentrum

Algemeen

STAD CENTRUM - Dat niet alle Almeerders chagrijnig worden over de geflopte Floriade, blijkt wel in het stadscentrum. Op de zuil bij de trappen bij Belfort herinnert de zuil boven de lift nog vrolijk aan de wereldtuinbouwtentoonstelling van drie jaar geleden.

In mei maakte het college van Almere haar oprechte excuses aan voor de gemaakte fouten en gevolgen die gemaakt zijn rond de Floriade. Het evenement heeft de gemeente uiteindelijk 129 miljoen euro. Het debacle zal de bestuurders nog jaren achtervolgen. De zuil houdt de herinnering voorlopig in ieder geval nog levend.

Meer lokaal nieuws uit Almere in Google

Wil je nieuws uit jouw stad makkelijker terugvinden? Geef Almere DEZE WEEK een voorkeursplek in Google. Zo laat je weten dat lokaal nieuws voor jou belangrijk is.

Kies Almere DEZE WEEK als voorkeursbron

Digitale krant

Almere DEZE WEEK

De laatste editie

Uit de krant

Politiek

112

Uit

Sport

Wonen

Auto