Joey Jacobs, hier op archiefbeeld in actie tegen Telstar, moest met rood van het veld.  (Archieffoto: Patrick Goossen/Orange Pictures)
Joey Jacobs, hier op archiefbeeld in actie tegen Telstar, moest met rood van het veld. (Archieffoto: Patrick Goossen/Orange Pictures) Patrick Goossen

Amateurs Quick Boys knikkeren Almere City uit bekertoernooi

Sport

FBK SPORTPARK - Het bekeravontuur van Almere City FC is woensdagavond ten einde gekomen. Tweede Divisionist Quick Boys uit Katwijk was met 3-0 te sterk en overklaste de eredivisionist.

Nog voor de wedstrijd begint kregen de Almeerders met een tegenslag te maken. Het speciale kleikleurige bekershirt mocht van de arbitrage niet gedragen worden, omdat het te veel zou lijken op het blauw-witte tenue van Quick Boys.
De avond werd er daarna niet vrolijker op. Quick Boys nam meteen het initiatief. Negen minuten na de aftrap kwamen de Almeerder al op achterstand door een treffer van Revelino Junte, oud-speler van City. In de blessuretijd van de eerste helft werd het uit een strafschop 2-0, waarbij Joey Jacobs van het veld mocht vertrekken met een rode kaart.

Beslissing

Toen vijf minuten na rust de 3-0 viel was de beslissing duidelijk.  Hoewel een speler van Quick Boys ook nog met rood van het veld moest, kwam het team van Hedwiges Maduro geen moment in aanmerking voor een treffe, laat staan een comeback.

Zondag zullen de Almeerders uit een ander vaatje moeten tappen. Dan treft het RKC Waalwijk, de enige club in de eredivisie nog minder punten heeft dan de Almeerders. De aftrap is om 16:45 uur.

(Foto: Emily-Lara Kabos)
Almeerse kunstenaars vieren de natuur in Kasteel Groeneveld Uit 3 uur geleden
(Foto: HV Almere)
Jeugd op de vlucht voor hulpdiensten tijdens derde editie van de Hunt Algemeen 4 uur geleden
Afbeelding
Almeerse schrijft boek over leven met niet-aangeboren hersenletsel Boekentips 6 uur geleden

Uit de krant

Politiek

112

Uit

Sport

Wonen

Auto